VE DNECH OD 19.10. DO 21.10. JE KAMENNÝ OBCHOD OTEVŘEN POUZE DO 17:00h. Omlouváme se za komplikaci.

O nás

Rodinný golfový obchod Golf Europe - ProGolfistu.cz, založený v roce 2009, nabízí kompletní sortiment golfového vybavení značek CALLAWAY, FOOTJOY, OGIO, SKECHERS, TITLEIST, WILSON STAFF a dále pak golfové zboží Galvin Green, Axglo, Clicgear, Davies Caddy, Motocaddy, US Kids, MK, Longridge, Masters a další. Golfové zboží zakoupené v našem eshopu lze osobně vyzkoušet i vyzvednout přímo v naší provozovně Golf Europe - ProGolfistu.cz. K dispozici máme také testovací hole nejnovějších modelů nebo skořepinové cestovní bagy SKB Cases na zapůjčení. Během sezony můžete využít tzv. Chytré balíčky zboží, které kombinují více produktů za lepší cenu nebo obdarovat svoje golfové parťáky, rodinné příslušníky nebo svého šéfa golfovým poukazem v různé hodnotě a přitom ušetřit 5% z hodnoty poukazu. 

Provozovna 

Najdete nás na adrese Golf Europe, Ostrovského 36a, Praha 5 - Smíchov. Můžete k nám přijet autem, metrem, tramvají nebo autobusem, případně pěšky. Přímo před obchodem jsou vyhrazena 2 parkovací stání pro naše zákazníky. Metro Anděl (výstup Na Knížecí) je vzdáleno 500m, takže pěšky to máte jen takovou poctivou stoupající pětipárovku, nebo můžete využít "buggy"- bus č.137 a popovézt se jednu zastávku z Na Knížecí na Santošku, a pak jste u nás za 2-3min.

Kromě kompletního sortimentu golfového vybavení - golfové sety, hole, bagy, vozíky, boty, oblečení, míčky, rukavice, doplňky, tréninkové pomůcky,..u nás zajistíme golfové pobyty, lekce a kurzy v ČR i zahraničí z nabídky www.golfovehry.cz, prozkoumáte nejlepší golfové akce a slevy na www.golfoveslevy.cz nebo pořídíte golfové členství, které Vám bude šité na míru přes www.golfoveclenstvi.cz.

Naším cílem je zpřístupnit golf váhavým začátečníkům a nabídnout oblíbené kvalitní golfové značky aktivním golfistům.

Zkrátka, postaráme se o Vás...Golf Europe, Váš golfový caddy

Otevírací doba: 
Po  9 - 19 hod
Út   9 - 19 hod 
St   9 - 19 hod 
Čt   9 - 19 hod 
Pá  9 - 16 hod 

V případě nevyhovující otevírací doby se s Vámi rádi domluvíme individuálně