Aktuality

Nebojte se zahrát houlina

 

Stále populárnější zahraniční golfové zájezdy přinášejí některým hráčům stres. Jednak se musí starat o několik zavazadel najednou, navíc se obávají, aby jejich hole transport ve zdraví přežily. Většinou přitom netuší, že existuje cestovní pojištění určené přímo pro ně.

 

Ve světě golfová pojištění k cestování patří, u nás se zatím rozkoukávají. Zpravidla platí po celém světě, hráči je ocení zejména ve chvíli, kdy se jim při přepravě ztratí nebo zpozdí zavazadla. V takovém případě mají už na místě nárok na zapůjčení náhradního golfového vybavení a na zakoupení náhradní golfové obuvi.

 

Další výhodou je možnost stornovat turnaj nebo služba hole in one. Komu se podaří zahrát při turnaji v zahraničí jamku na jeden úder, může pro spoluhráče na náklady pojistitele zorganizovat hostinu.

 

Trefit se do jamky první ránou je tajným přáním snad každého golfisty. Kdo by nechtěl zažít euforii, která hole in one doprovází? Možná to bude ale právě vidina dobrého jídla, co vybičuje některé golfisty k nevídaným výkonům.

 

Pořiďte si nejdostupnější golfové pojištění GOLFPLAN se slevou 10% a hrajte s klidnou hlavou v ČR i kdekoliv na světě: ZDE

Zpět na výpis novinek