Aktuality

Golf na Měsíci

 

Island se může pochlubit sto třiceti sopkami a největším počtem gejzírů na světě. Zajímavostí jsou také jezera a ledovce, které pokrývají téměř patnáct procent rozlohy ostrova. I proto je islandská příroda tak divoká a fascinující.

 

 

Věděli jste, že Islanďané jsou vášnivými návštěvníky kin? Do kina chodí pětkrát za rok. A to je téměř dvakrát častěji než ostatní Evropané. Nejméně příznivců mají kina naopak v Japonsku, Japonci je navštěvují pětkrát méně než Islanďané.

 

 

Ještě častěji než do kina chodí Islanďané na golf. na více než padesáti hřištích trénuje čtyřicet tisíc místních golfistů. V létě nabízí islandská golfová hřiště jedinečný zážitek. Golf si můžete zahrát třeba o půlnoci, protože v tomto ročním období tady slunce nezapadá.

 

 

Nejstarším a nejprestižnějším golfovým areálem je Reykjavík Golf Club, který se nachází nedaleko islandské metropole. Dvě osmnáctijamková mistrovská hřiště se můžou pochlubit nádhernými výhledy nejen na Reykjavík, ale také do jiného světa. Hned na první jamce si budete připadat jako na Měsíci.

 

 

Baví vás cestovat za golfem? Vyberte si golfový pobyt na www.golfovehry.cz

Zpět na výpis novinek